Mimoděložní těhotenství - příběhy

Třicátiny jsem oslavila nedávno. Mám už jednu holčičku a moc jsem pro ni chtěla sourozence. Netušila jsem však, co nám více jak půlroční snažení přinese za výsledek… První pozitivní test jsem měla dva dny před dnem očekávané menstruace, pozitivita však byla velice slabá. Čárka sílila jen velice pomalu a za pár dní jsem začala špinit. Protože moje první těhotenství bylo zcela bez problémů a těhotenské testy byly den po dni jasně pozitivní, zpozorněla jsem.

Číst dál...

V septembri som sa vydavala.Mali sme to krasne naplanovane,s tym,ze po svadbe prestanem zobat antikoncepciu a zacneme pracovat na miminku.:-) Manzel ma varikokelu,takze mu urolog doporucil,aby si urobil spermiogram.Vysledok(6mil)nás vobec neuchvátil,a bolo nám doporučené,aby sme zvážili možnost IVF. S manzelom sme si povedali,ze dáme tomu nejaký cas a uvidime. Po vysadení antikoncepcie som nemala ziadne hormonalne problemy,menstruovala som uplne normalne. Az v novembri to zacalo

Číst dál...

Všechno začalo před pěti lety. Svého muže (tenkrát ještě přítele) jsem znala chvíli. Bylo mi 26 a byl prosinec 2006. Přesně 22.12. jsem začala "špinit" a před svátky jsem navštívila svého gynekologa. Ten po prvním utz zjistil, že jsem těhotná, ale že "nic" není vidět v děloze, ale v pravém vejcovodu. Dneska už vím, že bolest v pravo jakoby pod žebry nebyl žádný podrážděný žlučník :-( Hcg bylo tenkrát asi 820. Zhroutil se mi svět, ale všichni mi říkali, že je velká pravděpodobnost, že otěhotním znovu a vše bude v pořádku.

Číst dál...

Můj příběh začal v roce 2009, zjistila jsem že jsem těhotná bylo mi 19 let a bylo to neplánované, ale co stalo se začala jsem se těšit na miminko, na začátku druhého trimestru miminko umřelo.  Následovala revize a já nevím co ještě všechno... V lednu 2010 jsem se rozhodla že to zkusím znova, snaha o miminko trvalo snad celou věčnost, v dubnu 2012 už toho bylo na mě moc proto jsem se objednala na laparoskopii ohledně neplodnosti, ale když jsem si šla objednat termín v nemocnici nějak to ve mě kouslo a já si udělala těhotenský test, byli tam, test ukázal dvě čárky.

Číst dál...

Upozornění

Portál mimodelozni-tehotenstvi.cz spadá do portfolia webových stránek GYNWEB.cz. Portál obsahuje autorské články specialistů, redakce a našich přispěvovatelek. Tyto články, jakožto rady v on-line poradně, v žádném případě nenahrazují konzultaci s lékařem, ani lékařskou péči. Všechny informace zde uvedené nejsou konkrétním návodem na léčbu a jsou pouze obecným informačním materiálem. Autoři článků ani provozovatel tohoto serveru nenesou odpovědnost za jakékoli nerespektování tohoto upozornění.
Přebírání obsahu je možné jen po písemném svolení majitele portálu GYNWEB.cz.
Tým portálu GYNWEB.cz

new gynweb

Adresa:
PHK MARKETING s.r.o.
Sokolovská 81/55
186 00 Praha 8
IČ 04024214

email: info@gynweb.cz

GYNWEB.cz je hlavním mediálním partnerem Nadačního fondu APOLENA. Nadační fond APOLENA podporuje moderní operační léčbu žen, které trpí závažnými gynekologickými onemocněními, a to na největším českém gynekologicko-endoskopickém pracovišti v Praze "U Apolináře".
Více na www.apolena.eu.

Líbí se Vám GYNWEB.cz?

Close

Sledujte nás, prosím, nebudete litovat :)